DIY – Svatební dekorace ze starých džín [VIDEO]

Úno 1, 2018 | DIY - tipy a návody, Videa | 0 komentářů

„Tyhle ryfle už vyhoď, vždyť už jsou hrozný!“ pohrozila má mamka taťkovi. „No jo, vyhodim.“ poslušně svolil taťka. „Tati, nevyhazuj! Já z nich něco vyrobím“ chtěla jsem ryfle uchránit před smetištěm já.

Tak jsem vzala nůžky a dala starým ryflím ještě jednu šanci udělat parádu.

Co všechno z nich vzniklo uvidíte tady na fotkách a ve videu.

Pusťte si video, popíšu vám postup, jak tvořit z ryfloviny nebo i z jiné látky.

Džínová inspirace a postupy jsou ve videu:

Džínové dekorace jsem měla na svatební výstavě. Vyrobte si podobné na svou svatbu. Nemusí to být džínovina, ale klidně juta nebo jiná látka:)

Rámeček s nápisem svatba nebo třeba i s nápisem Vítejte na svatbě, S láskou…a vašemi iniciály:) Možností je spoustáá! A samozřejmě klasika – svícínek ze sklenice:)

A další sklenice – decentně zdobené z malých zbytků. A srdíčko s nápisem do sladkého koutku.

Pro Tvou svatbu… „Lapač“ s nápisem jsem měla na Wedding Bazaaru u mých výrobků na prodej. Vyrobit si takový ale můžete s vlastními iniciály:)

Rámeček k označení fotokoutku a džínové plechovky na fotorekvizity.

Z kapsy jsem měla velkou radost.  Použila jsem si na letáčky pro nevěsty. Ale na svatbě bych do ní dala harmonogram svatby pro hosty.
(VEM SI taky: Kdo jste si nenabídli u mě na svatební výstavě – vemte si obsah letáčku tady: Svatební průvodce zdarma tady>> a Koutek svatební zábavy tady>>)

Vlaječky z džínoviny nebo z jakékoliv jiné látky jsou super dekorace na každé svatbě. Já s nimi omotala sloup a  použila spíš jako držák na fotky. Taky možnost:)

A ještě jedny drobnější vlaječky na provázky – ty jsem využila zase jako „věšák“ tentokrát na vyplňovací kartičky pro hosty v koutku svatební zábavy:)

Tvoření na svatbu mě moc baví, zkuste to taky a dejte starým věcem druhou šanci.
Líbil se vám článek a video? Chcete taky něco zkusit vyrobit a nevíte jak? Chcete poradit? Klidně pište. Budu se těšit:)

S láskou

Pavlína

Pavlína Hanáčková
Pavlína je zakladatelkou značky svatebních výrobků Hany Wedding. Vytváří především oblíbené doplňky pro zábavu na svatbách a oslavách. Svatební práce i život ji daly zkušenosti, nadhled a radost z tvorby. Díky tomu inspiruje nejen nevěsty, jak udělat významný den pohodový a osobitý a jak zvládat přípravy s radostí a jak si k těmto příležitostem něco jedinečného vyrobit. Je autorkou koutku svatební zábavy a svatebního průvodce zdarma 7 tipů pro pohodovou svatbu a spokojené hosty.