Jak udržet spokojené manželství (i s dětmi na krku)

Kvě 3, 2018 | Za spokojený život

Pamatuju si jak nám na svatbě zkušenější páry říkali „Gratulujeme, ať vám to vydřží, ale připravte se ten třetí až pátý rok po svatbě bývají kritický.“  No a my sme se tomu vždycky smáli a říkali jsme „Hele, my už jsem spolu chodili deset let před svatbou, tak už se známe, tak už nás nic nepřekvapí.“ No ALE…! Překvapilo. Dítě. To je element, na který se vážně nejde připravit, dokud si to nezažijete.

Myslím si, že dítě Vás může  spojovat, ale bohužel i rozdělovat.

Co a jak prakticky udělat, aby dlouholetý vztah vydržel i při náročné péči o děti?

Velký téma, o kterém jsem s dalšimi dvěmi ženami mluvila na webináři. Přiznám se, že to pro mě byl velká výzva, protože jsem sdílela osobní věci. Ale!!! Stálo to za překonání strachu. Webinář je natočen a má velkou hodnotu a potenciál pomoct mámám na mateřské i partnerům kterým jiskru narušila rodinná rutina a děti.

Webinář – Jak udržet spokojený partnerský vztah

(i s dětmi na krku)

Webinář už proběhl, ale je možné ho vidět ze záznamu. Stačí se přihlásit:
Webinář: Peckový vztah s dětmi na krku

Abyste mohli webinář vidět, přihlaste se na následující stránce>>
Já se budu těšit u vašich obrazovek. Bude to výživná jízda. Slibuju:)

Kam dál? – Cesta za peckovým manželstvím

Do 13.5.2018 je možné přihlásit se do Kurzu Cesta za peckovým manželstvím. V kurzu je spousta inspirace, jak se mít s partnerem pořád hezky, jak se vyhnout krizím a hádkám a být pořád ta pecková dvojka jako na začátku:)
Ke kurzu se můžete přihlásit tady>>

Nově jsem pro vás sepsala i tento článek:  Svatba a vztah po dětech.
Najdete v něm i něco ze sebe? Budu ráda, když pomůže alespoň malému uvědomnění:)

S láskou (a pro šíření lásky)

Pavlína

Pavlína Hanáčková
Pavlína je zakladatelkou značky svatebních výrobků Hany Wedding. Vytváří především oblíbené doplňky pro zábavu na svatbách a oslavách. Svatební práce i život ji daly zkušenosti, nadhled a radost z tvorby. Díky tomu inspiruje nejen nevěsty, jak udělat významný den pohodový a osobitý a jak zvládat přípravy s radostí a jak si k těmto příležitostem něco jedinečného vyrobit. Je autorkou koutku svatební zábavy a svatebního průvodce zdarma 7 tipů pro pohodovou svatbu a spokojené hosty.