Máš taky někdy pocit, že jsi vstal(a) levou nohou?

Nastartuj den krátkou audio nahrávkou!

Meditace ti přinese:

4 minuty zastavení

Ukotví tě v příjemné energii

Srovná ti myšlenky, aby nelítaly, jak splašení havrani

Přinese ti stěžejní myšlenku pro daný den

Naladí tě na příjemnou vlnu, na které si můžeš ujíždět po zbytek dne

Zadej email a odešlu Ti  zdarma Meditaci pro (re)start dne

a další inspiraci

Tvé osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a já Pavlína Hanáčková  je budu na základě tvého souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřuješ svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání meditace a dalších informačních e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.  Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Pavlína Hanáčková

Pavlína Hanáčková

autorka meditace

„Každé ráno vstávám se spoustou myšlenek někdy i se spoustou skvělých nápadů. Jenže když je těch nápadů a myšlenek moc, rychle se cítím přehlceně. Do toho hned od rána naskakují povinnosti, co je třeba udělat a má energie a motivace se rychle vytrácí.

Proto se ráno před prací věnuji chvilku sobě, ukotvení své energie a své stěžejší myšlenky, ze které pak celý den čerpám.

Ve vedené meditaci poskytnu během 4 minut tohle kouzlo i tobě.“

Z došlé pošty:

Ahoj Pavli! Strašně moc Ti děkuji za skvělou meditaci.  Hrozně moc hezky se Tě poslouchá a já se dokážu zastavit. Nadechnout se. Cítit, že jsem tady a teď. A to je opravdu potřeba. Den, kdy slyšíš špatné zprávy se zlepší, protože je najednou mohu vyselektovat a to stylem „opravdu se MĚ to týká?“ Jsi skvělým hlasem pro druhé, který říká, nikdo není důležitější než Ty sám. Poté bude všechno v pořádku i s Tvým okolím. Těch pár minut si najde opravdu každý, díky kterým bude lepší celý den! Děkuji s jakou lehkostí dokážeš druhé naladit na to, co potřebují aniž by to v ten okamžik věděli. Doporučuji všem bez rozdílu místo ranního budíku 🙂

Michaela Kašparová

www.mishula.cz