Vyberte stránku

Meditace zdarma

Máš taky někdy pocit, že jsi vstal(a) levou nohou?

Nastartuj den krátkou audio nahrávkou!

Meditace ti přinese:

4 minuty zastavení

Ukotví tě v příjemné energii

Srovná ti myšlenky, aby nelítaly, jak splašení havrani

Přinese ti stěžejní myšlenku pro daný den

Naladí tě na příjemnou vlnu, na které si můžeš ujíždět po zbytek dne

Pavlína Hanáčková

Pavlína Hanáčková

autorka meditace

„Každé ráno vstávám se spoustou myšlenek někdy i se spoustou skvělých nápadů. Jenže když je těch nápadů a myšlenek moc, rychle se cítím přehlceně. Do toho hned od rána naskakují povinnosti, co je třeba udělat a má energie a motivace se rychle vytrácí.

Proto se ráno před prací věnuji chvilku sobě, ukotvení své energie a své stěžejší myšlenky, ze které pak celý den čerpám.

Ve vedené meditaci poskytnu během 4 minut tohle kouzlo i tobě.“

Z došlé pošty:

Moc příjemná meditace! 4minutová délka tak akorát pro to pouštět si ji pravidelně, nejenom po ránu. Doporučuji i pro restart dne, jako takové zastavení sama se sebou a uvědomění si, jak se právě cítím a co se mi (často automaticky) honí v hlavě.

Pavlínčin hlas je jemný a sametový, ale dodává laskavou energii.  Moc se mi líbí i provázení změnou postoje k našim aktuálním myšlenkám a prožívání.

Věra Svach

www.verasvach.com

Ahoj Pavli! Strašně moc Ti děkuji za skvělou meditaci.  Hrozně moc hezky se Tě poslouchá a já se dokážu zastavit. Nadechnout se. Cítit, že jsem tady a teď. A to je opravdu potřeba. Den, kdy slyšíš špatné zprávy se zlepší, protože je najednou mohu vyselektovat a to stylem „opravdu se MĚ to týká?“ Jsi skvělým hlasem pro druhé, který říká, nikdo není důležitější než Ty sám. Poté bude všechno v pořádku i s Tvým okolím. Těch pár minut si najde opravdu každý, díky kterým bude lepší celý den! Děkuji s jakou lehkostí dokážeš druhé naladit na to, co potřebují aniž by to v ten okamžik věděli. Doporučuji všem bez rozdílu místo ranního budíku 🙂

Michaela Kašparová

www.mishula.cz