Dnes zaťukám na váši obrazovku osobněji – skrz video. Chci Vás v něm pozvat do mého kreativního světa a rozpumpovat i vaši kreativitu.

Jak?

Možná jste četli můj článek Tipy na svatební DIY, kde je inspirace na svatební (i nesvatební) výrobky, které jsem tvořila během mých letních cest. Kromě tipů jsem v něm psala i o mé kreativní krabici s pomůckami pro tvoření, která se mnou celé léto jezdila v autě. A kromě té krabice s „nářadím“ se mnou jezdila také jedna velká krabice nových nápadů v mé hlavě.

A jeden nápad v ní byl natáčet videa s DIY návody. Ta krabice v mé hlavě byla těžší než ta v tom autě. Nápad na natáčení videí pro mě byl nový a  docela velký. Fakt mě dost tížil.

Jak se to stalo, že jsem tu kameru zapnula?

Věděla jsem, že abych té tíze ulevila, musela jsem z té krabice něco vyndat. A vyndala jsem to nejtěžší, co tam bylo – nápad na natáčení videí. Měla jsem dvě možnosti, co s ním udělat:

Za Á – ten nápad zahodit a poslat pryč,

za Bé – jít a udělat to.

Rozhodla jsem se pro Bé

Zvedla jsem se a natočila video. Kdybych se rozhodla pro Á, stejně by se nápad vrátil. Tak jsem mu řekla „Ok, kámo, jdeme na to, zkusíme to spolu.“ Nebylo to zas tak těžké si s kamarádem Nápadem popovídat.

Těžší byl rozhovor s kamarádem Strachem. S tímto kámošem ještě své rozhovory ukončené nemám a asi ani nikdy mít nebudu. On si se mnou totiž povídá rád. Já s ním už teď také, často od něho dozvím nové pohledy sama o sobě a docela už spolu vycházíme a nacházíme řešení. O tom třeba napíšu zase někdy příště:)

Konec řečí – pojďte se mnou do mého prvního videa.

Zvu Vás do svého kreativního světa…

Chcete další videa?

Jestli ano, napište mi. Ráda ve chvílích, kdy na mě skočí potřeba něco předat dál, zase zapnu kameru a něco natočím.

O čem videa budou?

O nápadech a inspiracích na svatby, oslavy. O tom, jak si k těmto příležitostem něco vyrobit a o návodech a radách, jak na to. O tom, jak připravit svatbu s radostí a v pohodě. A… uvidíme, co všechno ještě vám budu chtít říct:)

Kde videa budou?

Můj kanál na youtube je tady>> Pro info o dalších videích, klikněte na Odebírat.

Co teď?

Než pro vás zveřejním další video, můžete se přihlásit na mých sociálních sítích: na Facebooku nebo Instagramu. Ať jsem v obraze, co zase chystám.

A pokud ještě nemáte, tak také můžete zdarma stahovat Svatebního průvodce – 7 tipů pro pohodovou svatbu a spokojené hosty.

ebook svatební průvodce

 

A já jdu vyndávat a zpracovávat další nápady z té velké krabice v mé hlavě:)

Pavlína

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Pavlína Hanáčková
Pavlína je zakladatelkou značky svatebních výrobků Hany Wedding. Vytváří především oblíbené doplňky pro zábavu na svatbách a oslavách. Svatební práce i život ji daly zkušenosti, nadhled a radost z tvorby. Díky tomu inspiruje nejen nevěsty, jak udělat významný den pohodový a osobitý a jak zvládat přípravy s radostí a jak si k těmto příležitostem něco jedinečného vyrobit. Je autorkou koutku svatební zábavy a svatebního průvodce zdarma 7 tipů pro pohodovou svatbu a spokojené hosty.