SHRNUTÍ OBJEDNÁVKY

Ano – Vím, že všechny potřebné materiály jsou uloženy na webu, ke kterém dostanu přístup na email

Ano – Vím, že šablony si budu ručně tisknout a stříhat

Vyplňte pečlivě následující údaje a dokončete objednávku tlačítkem Koupit

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a já Pavlína Hanáčková je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.
Košík je prázdný.

Ohlasy na vánoční tvorbu:

Nemám ráda čokoládové komerční kalendáře a tak už několik let vyrábím svým dětem kalendář vlastní. A asi dva roky si dělám takový hooodně jednoduchý i pro sebe, pro radost. Tento kalendář jsem přivítala jako milou změnu. Zaujala mě varianta 2 v 1, těšila jsem se, co mě čeká uvnitř. A byla jsem mile překvapena! Na některé „úkoly“ se vysloveně těším! Kalendář splnil má očekávání. Nejvíce na něm oceňuji, že je vše pěkně připraveno. Já už jen vytisknu, vystřihnu, nalepím a mám letos hotovo! Doporučuji všem maminkám, které taky nemají rády ty komerční a čokoládové :-).

Monika Hodková

maminka 4 dětí

Ohlasy na svatební tvorbu:

Už při plánování svatby jsem věděla, že bych ráda pro hosty nějakou nenucenou zábavu, která vyplní jejich volnější chvíle. Na podzim roku 2016 jsem se poprvé seznámila s výrobky Hany Wedding od Pavlínky Hanáčkové, které mne nadchly. Zakoupila jsem si pomůcky do fotokoutku a obrázek na obtisky prstů. Myslela jsem si, že tímto skončím, ale dostala jsem od Pavlínky velkou příležitost, vyzkoušet si jako první nevěsta, její novinku – Koutek svatební zábavy. Byla jsem nadšená. Tolik krásných nápadů a inspirace a to vše pohromadě. A ke všemu ještě s návodem, jak si vše připravit. Moc se mi líbilo, že je to kreativní, neotřelé a originální a vy si to můžete přizpůsobit k obrazu svému a tak, aby vám to ladilo na vaší svatbě. Každá nevěsta si tam najde to své. Já vyzkoušela vše 🙂 Určitě bych Koutek svatební zábavy doporučila všem nevěstám, jelikož hosté se určitě nebudou nudit. Zvedne je to ze židle a vám zůstanou milé vzpomínky. Na naší svatbě se to všem hostům moc líbilo a všichni chválili tak dobrý nápad. Ještě jednou moc Pavlínce děkuji. 
Martina Zrníková Duzbabová

nevěsta