SVATEBNÍ PRŮVODCE

Chcete mít svatbu v pohodě a bez stresu?

Tak to se vám bude hodit 7 tipů, jak to s přehledem zvládnout:)

VE SVATEBNÍM PRŮVODCI NAJDETE:

  • nakopnutí k tomu, abyste měli svatbu podle svých představ

     

  • přehled na co na svatbě nezapomenout

     

  • náhled na svatbu ze strany svatebních hostů

     

+ Bonus: návod na svatební hru

Zadejte jméno a e-mail, klikněte na Chci to poslat:) a dostanete ode mě Svatebního průvodce i další dávku inspirace

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a já Pavlína Hanáčková  je budu na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání svatebního průvodce a dalších informačních e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Svatební průvodce je vhodný nejen pro nevěsty ale i pro svědky a další svatební pomocníky:)

Co o Svatebním průvodci říkají jeho čtenáři?

„Svatební průvodce nabízí opravdu přehledný výčet všeho možného, co může během svatebního dne nastat. Díky němu budete na vše dobře připraveni a jen tak něco vás nezaskočí. Určitě po přečtení očekávejte ránu – to vám spadne kámen ze srdce. Protože se vám uleví, že máte informace pěkně pohromadě a při přípravách nešlápnete vedle.“
Eva

www.evice.cz

„Průvodce mi přijde přehledný a úplný a hlavně asi uklidňující. Co mě zaujalo a pomohlo, je návrh svatební hry:-). Vesměs se všechny hry všude opakují a tuto jsem neznala. PS: Jsem velmi spokojená s výrobky od Vás. Děkuji.“
Renata

svědkyně

Jako nevěsta jsem přečetla pro hravou inspiraci a poté jsem rovnou poslala dál švagrové a švagrovi, kteří nám vymýšlí svatební zábavu. A zároveň jsem je také poprosila, zda by se mohli chopit role koordinátorů a organizátorů. Já sama jsem si myslela, že to není třeba, že všechno víme. Ale po přečtení průvodce jsem si uvědomila, že se mi opravdu nechce štelovat 70 lidí do svatebního průvodu, rozdávat jim rýži apod. Takže za to jsem moc ráda. Věřím, že tak budu víc v pohodě, protože některé věci budu moct vytesnit z hlavy. Naše svatba bude poměrně netradiční, a to ve spoustě věcech, protože zkrátka nechceme nóbl svatbu v zámku se svíčkovou a krájením 5patrového dortu. A když jsem právě četla to, jak píšete o tom, že svatba by měla vystihovat náš životní styl nebo filozofii, tak jsem si potvrdila, že to tak děláme:-)
Markéta

nevěsta