Hledáte nějaký dárek k svatbě pro své přátele nebo sami pro sebe a svou drahou polovičku chcete něco trefného k výročí?
Mám tip značka ideál pro páry, kteří chtějí žít naplněný vztah plný společné zábavy. Je to tip na knížku Our love challanges – kniha pro zamilované.

Co je Our love challanges?

Je to kniha a tak trochu také album. Knížka plná výzev a tipů na společnou zábavu pro zamilovanou dvojici. A album ve smyslu vlepování fotek ze splečně podniknutých akcí a výzev.

Knížku vám ukážu a něco z ní přečtu. Pojďte se mnou na to mrknout do videa – budeme tam já a vy a … kohout (natáčel se mnou kluk jeden – uvidíte ho na konci:)

Co v knížce najdete:

  • 190 výzev (takže na spoustu let o zábavu postaráno:))
  • kategorie výzev a zábavy podle témat
  • spoustu místa na sepisování zážitků a lepení fotek

Co společné plnění výzev přinese:

  • zábavu a legraci
  • tipy na program a náplň společně tráveného času
  • společná zamyšlení a sdílení (to slovo sdílení tady má úplně jiný rozměr než jak ho znáte z fb:))
  • uchavané vzpomínky a fotky (takové, které byste si do normálního albumu ani netiskly, ale tady se jim jednou se od srdce zasmějete)

Kniha jako svatební dar?

Jóó, určitěě.  Moc fandím osobním darům před stále častějším darování peněz na svatbách. Věcný dar má to kouzlo, že ho stále máte, víte od koho jste ho dostali a stane se i vzpomínkou na váš svatební den.

A myslím, že tato knížka je jako dárek úplně ideální. I dobře zabalit půjde:)

A jestli jste to vy, kdo je nevěstou nebo ženichem a tajně doufáte, že by vám tento dárek třeba mohl někdo dát, tak místo snění si o tento dárek naférovku řekněte. Můžete si před svatbou udělat seznam svatební darů, které byste rádi dostali a poslat ho někomu, kdo ho bude evidovat a dávat tipy svatebčanům. Určitě to ocení, že se nebudou muset trápit s výběrem.

A ještě tip pro ty, kteří stejně chtějí darovat peníze, neboť si to tak svatební pár přál – nějakou tu bankovku na přilepšenou zabalte přímo do knížky nebo se složte s větší partou lidí a bankovky jim nalepte na jednotlivé strany do knížky místo fotek:)

Kam pro knížku?

Ať víte, kam pro knížku běžet, navedu vás:) Knížku seženete na stránkách ourlovechallenges.cz.

Kniha pro zamilované Our love challanges>>

Něco pro vás taky mám

Taky knížku (v pdf) – Svatební průvodce 7 tipů pro pohodovou svatbu a spokojené hosty. Čteníčko mých zkušeností pro ty, které svatba teprve čeká a chtějí být připraveni:) A pak ještě vyplňovací svatební zábavu – Koutek svatební zábavy.
ebook svatební průvodce                      

 

 

 

 

 

Pavlína Hanáčková
Pavlína je zakladatelkou značky svatebních výrobků Hany Wedding. Vytváří především oblíbené doplňky pro zábavu na svatbách a oslavách. Svatební práce i život ji daly zkušenosti, nadhled a radost z tvorby. Díky tomu inspiruje nejen nevěsty, jak udělat významný den pohodový a osobitý a jak zvládat přípravy s radostí a jak si k těmto příležitostem něco jedinečného vyrobit. Je autorkou koutku svatební zábavy a svatebního průvodce zdarma 7 tipů pro pohodovou svatbu a spokojené hosty.