CHCETE MÍT NA SVÉ SVATBĚ ORIGINÁLNÍ NEOTŘELOU ZÁBAVU?

Ale nacházíte pořád dokola jen ty samé svatební aktivity, které už každý zná?

Připravte zábavný koutek, ve kterém se Vaši hosté zabaví sami!

Dejte hostům kartičky k vyplňování:

Rady do manželství

Svatební anketa

Svatební křížovky

Svatební bludiště

Omalovánky pro děti

Písničky na přání

Ráda Vám s tím pomůžu

Jsem Pavlína Hanáčková

a moc mě baví:

Tvořit kreativní a zábavné svatební doplňky.

– Vymýšlet, jak svatbu zpestřit a přinést do ní víc radosti, kreativity a zábavy.

– Předávat inspiraci z mého kreativně-svatebního světa dál.

Svou svatbu už mám za sebou a bohužel jsem na ní tenkrát žádný zábavný koutek neměla, což je škoda, protože hosté se v čase našeho focení trochu nudili. Proto jsem moc ráda, že nyní můžu tuto zábavu zprostředkovat dalším svatbám a třeba také té Vaší.:)

Co Vám koutek svatební zábavy pomůže zařídit?

Snadno zabavíte všechny Vaše hosty

Nezáleží na věku, pohlaví ani na tom, jaký má kdo smysl pro humor, každý host si v zábavě vybere to své, co mu sedne.

Nebudete muset hosty přemlouvat nebo do zábavy nutit

Hosté se zabaví sami a navíc pro ně budete mít místo k vzájemnému navázání kontaktů.

Ušetříte si čas pro sebe

Zatímco Vaši hosté budou vyplňovat zábavu, můžete se jít vklidu věnovat třeba svatebnímu focení.

N

Vyplníte prázdné pauzy v programu

V časech, kdy na Vaší svatbě nebude zrovna žádný organizovaný program, se hosté snadno zabaví sami.

Budete mít na svatbě krásné detaily, které dotvoří atmosféru vaší svatby

Dobře naaranžovanou zábavu Vaši hosté ocení a díky těmto detailům se všichni na svatbě budou cítit příjemně.

Budete mít na vaši svatbu krásnou památku

Vyplněné kartičky od hostů Vám zbydou jako vzpomínka na Váš jedinečný den.

Jak si takový koutek svatební zábavy můžete připravit i Vy?

Stáhněte si a vytiskněte kartičky z dostupných PDF šablon

1. Rady do manželství

2. Anketa dojmů ze svatby

3. Křížovky se svatební tematikou (8 druhů)

4. Svatební bludiště (4 druhy)

5. Omalovánky pro děti (8 druhů)

 

6. Kartičky pro zahrání písniček na přání

podle videí si kartičky dozdobíte a naaranžujete do svatebního koutku

VE VIDEÍCH SE DOZVÍTE:

1. Co udělat, aby měl váš koutek na svatbě úspěch.

2. Jaký vybrat papír pro tisk.

3. Pro tvořivé – jak kartičky dozdobit.

4. Jaké použít dekorace a jak aranžovat koutek na Vaší svatbě.

 

Jak materiály k Vašemu zábavnému koutku získáte?

Všechny šablony a videa jsou uloženy v uzavřené části webu.

Po objednání Vám pošlu do e-mailu přihlašovací údaje k těmto webovým stránkám.

Tady můžete stahovat, tisknout, inspirovat se z fotek, videí a bonusů a tvořit Vaši svatební zábavu.

Kolik Vás to bude stát?

Cena za celý Koutek svatební zábavy (šablony, rady, videa, bonusy) je 490 Kč.

Cena je nastavena tak, aby si tuto svatební zábavu mohla pořídit každá nevěsta a zároveň tak, aby Vás motivovala pustit se do tvorby zodpovědně a naplno:)

Ke koutku dostanete ještě něco navíc 🙂

Využít můžete ZDARMA 3 BONUSY, které Vám ulehčí tvorbu Koutku svatební zábavy.

  • Infocedulka pro vaše svatební hosty
  • Přehled pro tvorbu svatební zábavy a odkazy na e-shopy a weby s inspirací
  • Uzavřená Facebooková skupina pro další tipy a sdílení

Jak VYPADAJÍ KOUTKY, KTERÉ si VYTVOŘILY  NEVĚSTY před vámi?

S partnerem chystáme originální a neokoukanou svatbu. Nemáme rádi všední věci, a tak jsme hledali i něco originálního pro naše hosty. 🙂 Především jsme přemýšleli, jak je vtipně zabavit po dobu našeho focení. A v tu chvíli jsem narazila na Pavlínčin „Koutek svatební zábavy“. Projekt mne okamžitě zaujal a přála jsem si vědět víc. Ihned po zpřístupnění materiálů jsem se vším začala probírat. Byla jsem mile překvapená, jak je vše přehledně a důkladně nachystané. Ta spousta rad a tipů, jak vše dotáhnout k dokonalosti. Zkrátka perfektní.
Ze všeho nejvíce se mi líbí nápad s šablonami kazet, na které hosté píšou své oblíbené písničky. Trochu se mi příčilo, aby každou chvíli někdo běhal za dýdžejem a chtěl po něm zahrát to a ono. Tato šablona vše vyřešila a navíc je originální, ještě jsem to nikde neviděla:-)
Obrovskou pomoc jsem tu našla také v tom, jak koutek zábavy vlastně celkově naaranžovat. Moc Vám za tento projekt děkuji a vřele ho doporučuji všem budoucím nevěstám. 🙂 Vaši hosté se s  „Koutkem svatební zábavy“ od Pavlínky rozhodně nebudou nudit a jsem si jistá, že sklidíte obrovský úspěch. 🙂

Romana Nytrová

nevěsta a majitelka psího e-shopu, www.bullmanie.cz

Budu se vdávat a vloni jsem šla za svědka mé sestřičce. Veškeré nápady a inspiraci jsem vyčerpala na její svatbu a nenapadalo mě nic, co by bylo originální a nové pro nás. Mně jde za svědka také ségra, ale v době svatby bude mít tříměsíční mimčo, tudíž se snažím zábavu vyřešit sama. A tento projekt mě zaujal a rozhodla jsem se to zkusit. A rozhodně NELITUJI!!! Materiály jsou perfektní, originální a je to velké ulehčení práce. Teď už tomu jen dodat finální provedení a je připraveno. Vzhledem k tomu, že nejsem příliš výtvarně nadaná, vyhovuje mi, že se mohu inspirovat i pomocí videí, kde jsou již poskytnutá pdf zpracována. Nádhera. Těším se, že využijeme svatební omalovánky a bludiště, jelikož pár dětiček na svatbě mít budeme. Ale především se těším na rady do manželství a svatební anketu, co všechno nám tam naši hosté napíšou. Anketa ze svatby je opravdu senzační a nemůžu se dočkat jejího vyplnění. Navíc jsem nadšená z písniček na přání – úžasný nápad, který jsem zatím nikde neviděla. Určitě bych zábavu doporučila všem a především nevěstám, které mají v plánu se jít během hostiny fotit. Tento koutek hosty zabaví a zároveň pro Vás připraví pěknou originální vzpomínku.
Kaťa Smrčková

nevěsta

Ahoj Pavli, chtěla bych moc poděkovat za možnost vyzkoušení Tvého produktu, který dal zajisté moc práce, sama o tom něco vím. 🙂 Z hlediska pozice svatební koordinátorky jsem tuto službu velmi ocenila, neboť už při samotné zmínce o tomto druhu zábavy od Tebe jsem hned věděla, že mi to ušetří dost práce a zároveň potěší „mé nejen svatební klienty“. Měla jsem možnost to vyzkoušet hned na dvou svatbách. Na té první to bylo velmi záhy poté, co jsem k tomu měla přístup. Svatební hosté, ač měli popisné cedulky, si na první svatbě moc rady nevěděli, ale na té druhé už to bylo podstatně veselejší. 🙂 Kartičky s obrázky a texty byly sice umístěné v prostoru, kde nebylo ani živáčka (bylo moooc teplo a všichni byli venku), ale já je rozdala lidem přímo do rukou a vysvětlila, co s tím mají dělat a to přineslo to pravé ovoce. 🙂 Magnetofonové pásky se začaly hned vyplňovat s velkou radostí a anketnímí lístečky se to v rámu jen hemžilo. S kapelou bylo domluvené, že občas dostanou obrázek s přáním. Nikdy to neviděli, ale dost se jim tato verze líbila. 🙂 Rozhodně bych tento balíček svatební zábavy doporučila všem svým kolegům, však oni uznají, který konkrétní případ se hodí pro jejich klienty. Novomanželé budou mít příjemnou památku a zpětnou vazbu na jejich výjimečný den. Ještě jednou moc děkuji za tuto možnost a držím palce, protože já se už hlásím o rozšířenou verzi pro pokročilé:)
Michaela Kašparová

svatební fotografka a koordinátorka, www.mishula.cz

Páni, nevím co chválit dříve. Skvělé zpracování, které se hodí k mnoha doplňkovým svatebním dekorům! Propracované detaily jako např. různé formátování, varianty jednotlivých PDF, nebo celkově originální a přehledně zpracovaný koncept. Moc se mi na této zábavě líbí, že je nenucená. Protože pokud je svatební zábava organizovaná, často dochází k tomu, že je vynucená a křečovitá. Někdy k zábavě ani dojít nemusí, ale mít jí připravenou, je skvělé. Touto formou do ničeho hosty nenutím a zároveň odpadá obava z pronuděných okamžiků. Děkuji za tuto možnost, kterou na své svatbě ráda využiji. Osobně se mi moc líbí aranžmá s větvičkou a tisk podlepovaný barevným papírem. Skvěle bude ladit s vizí mého svatebního oznámení, které mám v hlavě vymyšleno. Rozhodně tento produkt mohu doporučit, vše je zpracováno přehledně a zábavně od A do Z.
Hana Jandáčková

budoucí nevěsta čekající už jen na žádost o ruku, autorka módní značky - www.hanija.cz

Chtěla jsem mít vyřešenou zábavu pro hosty, abych o tom nemusela dlouho přemýšlet a mohla se věnovat dceři a psaní diplomové práce, kterou mám odevzdávat den před svatbou. Takže jsem si chtěla ušetřit trochu času. Koutek je moc pěkně připraven a je v něm spousta pěkných materiálů pro zabavení svatebních hostů – jak dospělých, tak i těch nejmenších. To se mi moc líbí. Navíc je tu i mnoho rad a tipů jak koutek připravit a odkazů, kde sehnat potřebné věci, takže člověk nemusí dlouho dohledávat co a kde. Je skvělé, že si stačí pdf jen vytisknout a je hotovo. Nejvíc se mi líbí svatební omalovánky a kartičky pro písničky na přání. Pak také zábava pro dospělé hosty, ze které zbyde snoubencům i památka. Určitě bych koutek doporučila. Většinu těchto materiálů jsem viděla, že se dají koupit od různých prodejců ve svatebních skupinách, ale každý vždy nabízel jen určitou věc, zábavu. Tady je to všechno hezky pohromadě, přehledně a s návrhem jak koutek připravit pro ty, kdo nejsou třeba sami tak kreativní.
Jana Hošková

Nevěsta

Potřebujete něco ujasnit? Kontaktujte mě na pavlina@pavlinahanackova.cz  nebo na 724 747 611.

Neradi kupujete zajíce v pytli? Chápu, jsem na tom podobně a záleží mi na spokojenosti zákazníků. V případě, že s Koutkem nebudete spokojeni, můžete do 14 dnů od nákupu využít garanci vrácení peněz. 😉